לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 0525010022לחץ לחיוג
חדשות

מבצע !!! מבצע !!! מבצע !!!

מכונת שטיפה PW2000 TX 150BAR
150 באר-הספק W 2000.
מנוע ליפוף נחושת, Autostop, משאבה מאלמונים, צינור 7 מטר
כולל : אקדח התזה,2 זרנוקים,מיכל סבון,
הליקופטר ניקוי,

מבצעים
זאפ
 

היתרונות של מגף אוסטרלי

נעלי עבודה מהסוג של מגף אוסטרלי מרכזים שורה ארוכה של יתרונות. הם מתאימים לאנשי מקצוע, בעלי מלאכה, עובדי מפעלים וגם לקוחות פרטיים. אפשר להשתמש בנעליים מן הסוג הזה בפרויקטים מיוחדים או באופן קבוע. הדגמים מצליחים לשלב בין תמיכה אורטופדית מלאה לבין עמידות בפני שחיקה, חומרים כימיים ושמנים. מעבר לכך, הנעליים מיוצרות תוך התאמה לפטנט עולמי רשום. לקוחות בכל רחבי העולם משתמשים בנעליים ומנצלים את היתרונות שלהם במהלך העבודה השוטפת.

 

רוב הדגמים האוסטרליים המשמשים לעבודה מצוידים בסוליה מיוחדת. בעזרת שילוב בין חומרי גלם איכותיים לבין סיליקון ניתן להשיג עמידות גבוהה לחומצות וחום. הנעליים יעילות לכל אורך השנה וללא תלות בתנאי מזג האוויר. אנחנו בחברת מגזל גאים להציע את הנעליים במחירים נוחים וכך משפרים את רמת הבטיחות בענף הבנייה, התעשייה הקלה והכבדה והחקלאות. לרשותנו ניסיון משמעותי בהתאמת פתרונות כוללים בתחום הבנייה, לרבות ביגוד והנעלה של המותגים המובילים.

 

הפחתה של שליש מהלחץ המופעל על הרגל

מחקרים בינלאומיים מצביעים על שיפור משמעותי באיכות החיים של אנשי מקצוע המנצלים את היתרונות של הדגם האוסטרלי. הדגמים חוללו מהפכה של ממש בעולם ההנעלה ובזכות חברת מגזל הם מגיעים גם לישראל. בין היתר, המערכת המשולבת בתוך הנעליים מפחיתה עד שליש מהלחץ המופעל מהעקב אל הרגל. זהו נתון יוצא מגדר הרגיל שיכול לשפר את רמת הבטיחות, היציבות והעמידות במהלך העבודה. המערכת גם לא מכילה חלקים זזים, קפסולות ג'ל או כיסי אוויר ולכן בנויה היטב בתוך הנעל.

 

מלבד האמור לעיל, חשוב לציין כי רכישה של פתרונות ביגוד והנעלה דרך חברת מגזל היא השקעה משתלמת לטווח ארוך. העמידות היא ערך עליון אצלנו בחברה ולאורך 30 שנה אנו משרתים לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. דרכנו תוכלו לרכוש נעלי עבודה שמאריכות ימים ולהפסיק לדאוג לכאבי גב, ברכיים או פרקים. בואו לנסות את הדור הבא של המערכת המעוצבת בהתאם לנוחות כף הרגל שלכם והפחיתו באופן ישיר עייפות בסביבת העבודה. בנוסף, תוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו לגבי בעיות אורטופדיות ספציפיות ולשמוע על פתרונות יצירתיים.

 

מעסיק – גם אתה צריך להכיר את הדגם האוסטרלי

נעליים המשמשות לטובת עבודה צריכות להיות חלק בלתי נפרד מרשימת הדרישות של מעסיקים. בסופו של דבר, לא ניתן לספק לעובדים את הסביבה הבטוחה ללא נעליים כאלה. מעסיקים מוזמנים לפנות למומחים של חברת מגזל ולקבל הצעת מחיר מיוחדת. דרכנו תוכלו לרכוש כמות גדולה של נעליים ולשפר את רמת הבטיחות בעבודה. רכישת נעליים גם תמנע פציעות ותביעות ותשמור על המפעל לפי תווי התקן הנדרשים.

 

רוצים לשמוע פרטים נוספים על פתרונות הנעלה והלבשה? השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם המומחים של חברת מגזל. תנו לנו לעבוד בשבילכם ושפרו את רמת הבטיחות.

Copyright © 2024 magzal.co.il. All rights reserved.

https://www.magzal.co.il/%D7%94%D7%99%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA%2D%D7%A9%D7%9C%2D%D7%9E%D7%92%D7%A3%2D%D7%90%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%9C%D7%99/cc-3-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp