לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 0525010022לחץ לחיוג
חדשות

מבצע !!! מבצע !!! מבצע !!!

מכונת שטיפה PW2000 TX 150BAR
150 באר-הספק W 2000.
מנוע ליפוף נחושת, Autostop, משאבה מאלמונים, צינור 7 מטר
כולל : אקדח התזה,2 זרנוקים,מיכל סבון,
הליקופטר ניקוי,

מבצעים
זאפ
 

המדריך השלם לבחירת מברגות מוצלחות

התפקיד של מברגה, הוא בעצם להחליף את הצורך שלכם לעבוד בכל פעם מחדש עם מברגים ידניים. בעוד שהמברג הידני דורש זמן ומאמץ, ואף לא מתאים תמיד לכל סוגי הברגים, הרי שברגע שתרכשו מברגות, אתם תוכלו לשים לב עד כמה עולמכם השתנה. בעזרת המברגות, אתם תוכלו להוציא או להבריג בקלות מברגים בכל סוג ובכל גודל. אם תרצו - תוכלו להבריג אותם בעוצמה שאין לה שיעור, ואם צריך - תוכלו להוציא החוצה גם את הברגים העקשניים ביותר שיש. אולם, חשוב בכל זאת לדעת שלא כל מברגה תתאים לכל אחד. בבואכם לבחור מברגות, יש לשים לב לתכונות שלהן ולקטגוריות שלהן, שכן רק כך תוכלו לבחור בסופו של יום, את דגם המברגה שיתאים לכם יותר מכל.

 

איך לבחור בדגם המתאים?

קודם כל, צריך להבין שיש שני סוגים מרכזיים של מברגות. הסוג הראשון הוא של המברגה הביתית. המברגה הביתית נראית למעשה כמו כל מברג רגיל, אלא שהמנגנון החשמלי שלה מאפשר לה להפעיל יותר עוצמה. המברגות הללו מותאמות למי שמבצע אך ורק פעולות בסיסיות מאד - כגון למשל הברגה של בורג לתוך רהיט, פתיחת הלוח של המחשב שלו, וכיו"ב. יש לשים לב שגם העוצמה של המברגות הללו היא נמוכה למדי, ולכן הפעולות שלה בסיסיות למדי.

 

הסוג השני, זוהי המברגה המקצועית, שאף בבתים רבים נוטים להחזיק אותה. מברגות אלו מעוצבות בצורה אחרת לחלוטין, והן נוטות להזכיר יותר מקדחה מבחינת המראה שלהן (יש אף מקדחות שמשלבות גם אפשרות להכנסת ראש של מברגה, בכדי לחסוך במכשירים). המברגות הללו כבר הרבה יותר חזקות באופן משמעותי, והן מאפשרות פעולות הרבה יותר מורכבות, וגם אנשי מקצוע רבים מצטיידים בהן.

 

תחת הסוג הנ"ל, אפשר לבחור בדגם של מברגה עם רטט, או דגם ללא רטט. במה כדאי לבחור? אם אתם עובדים בעיקר על משטחים שנחשבים רכים וקלים יחסית - מומלץ בחום לבחור מברגות ללא רטט (מתאים מאד גם למשתמשים ביתיים כמובן). לעומת זאת, אם במסגרת העבודה שלכם אתם מבקשים להבריג גם בתוך משטחים קשים ועקשנים כמו אבן או בטון - אין ספק שמברגה עם רטט צריכה להיות הרכישה שלכם.

 

מהירות ומונומנט פיתול

שימו לב שלכל מברגה, יש מהירות של סל"ד (סיבובים לדקה) מקסימלית, וכמובן שאם אתם תבחרו מברגות עם סל"ד גבוה - הן יוכלו לבצע עבודות מורכבות יותר בפחות זמן - אך יש לשים לב כי לעתים סל"ד נמוך רצוי עבור משטחים עדינים. כמו כן, שימו לב תמיד למונומנט הפיתול של המברגה שנמדד ביחידות ניוטון. ככל שהיחידה גבוהה יותר - כך המברגה יכולה להתמודד עם משטחים קשים יותר, וכמובן שהמברגות הללו מתאימות בעיקר לאנשי המקצוע. כך אם כן, תוכלו לבחור את הדגם הטוב ביותר שיתאים לכם.

Copyright © 2024 magzal.co.il. All rights reserved.

https://www.magzal.co.il/%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A%2D%D7%94%D7%A9%D7%9C%D7%9D%2D%D7%9C%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%AA%2D%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%AA%2D%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%AA/cc-6-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp