לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 0525010022לחץ לחיוג
חדשות

מבצע !!! מבצע !!! מבצע !!!

מכונת שטיפה PW2000 TX 150BAR
150 באר-הספק W 2000.
מנוע ליפוף נחושת, Autostop, משאבה מאלמונים, צינור 7 מטר
כולל : אקדח התזה,2 זרנוקים,מיכל סבון,
הליקופטר ניקוי,

מבצעים
זאפ
 

מה אפשר לעשות עם רתכת?

רכישה של כלי עבודה חשמליים דרך חברת מגזל תעניק לכם יתרונות רבים. עם כלי העבודה שלנו תוכלו לבצע עבודות בענף הבנייה, התעשייה, החשמל, האינסטלציה, החקלאות ועוד. הכלים שאנו משווקים נבחרים בקפידה ומיוצרים על ידי מותגים מובילים. לרשותנו ניסיון של מעל 30 שנה בהתאמת כלי עבודה ידניים וחשמליים לצרכי הלקוחות. אנו מאמינים בשיתוף פעולה ומעמידים לרשות הלקוח מגוון רחב של כלים להשוואה ומדידה. בנוסף, אצלנו האיכות לא באה על חשבון מחירים אטרקטיביים. רק איתנו תוכלו לרכוש כלים עמידים וליהנות מהשקעה משתלמת לטווח ארוך.

 

אנו ממליצים על ביצוע עבודות ריתוך מורכבות בעזרת כלים ייעודיים בלבד. כך תוכלו לשמור על דיוק ואחידות, לעמוד בדרישות מבחינת תפוקה וגם לבצע עבודות על פי תשומות. התייעצו עם המומחים של חברת מלגז וקצרו את שעות העבודה. בואו לערב מסגר שמכיר את התחום ותקבלו הצעת מחיר מיוחדת על ציוד חיתוך והשחזה, גנרטור, מכונות קיטור לניקוי, מקדחה וכל ציוד או חומרים אחרים הנדרשים לביצוע עבודות. עקבו אחר הנחיות הפיקוח והציבו את הבטיחות בראש סדר העדיפויות.

 

יכולת מאומצת עם נוחות מקסימאלית

העבודה עם רתכת יכולה להיות משימה קשה עבור מי שאינו משתמשים בכלים הנכונים. על מנת להשיג יכולת מאומצת עם נוחות מקסימאלית יש לבדוק את המפרט הטכני של הכלי. כדאי גם לקבל פרטים על המותג ועל חומרי הגלם המשמשים לטובת ייצור המכונה. באופן עקרוני, כלי נייד, עוצמתי ומקצועי אמור להגיע במימדים נוחים לנשיאה ובתוך מארז קשיח. המארז העמיד שומר על הכלי במהלך האחסנה ומונע נזקים מצטברים כמו אבק, לכלוך ומכות.

 

כלי עבודה מקצועי מיועד לעבודה בנתיך חשמלי של 25 אמפר. אפשר להשתמש בו לביצוע עבודות ריתוך בתחום האחזקה, האינסטלציה, עבודות צנרת ומסגרות כללית. בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש לכלים חשמליים לעבודה על גבי פלטפורמות אלומיניום. בדגמים אחרים מדובר על כלי עבודה עם הגנה מלאה מפני עומס יתר, הגנה מפני חוסר פאזה ואפשרות עבודה עם גנרטור בהספק של 10 KVA.

 

מה היתרונות של כלי עבודה מקצועי?

עבודה בתחום הריתוך מדגישה היטב את היתרונות של כלי מקצועי. בעזרת כלי כזה אפשר להשיג שילוב בין צג דיגיטלי ונוח לכיוון ודיוק עוצמת הזרם, לבין ביצועים מעולים בצנרת ואלומיניום. לכלים החדשים הנמכרים על ידי חברת מגזל יש מערכת אוורור ייעודית עם מבנה ייחודי ויחידת קירור פאסיבית גדולה. בנוסף, רק איתנו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי וטכני של מומחים עם ניסיון מעשי.

 

בררו על דגמים מובילים ובואו להשוות בין מפרט טכני. השתמשו בנתונים על מתח הזנה, נתיך נדרש, תחום זרם, מתח ריקם, משקל ומידות ותקבלו הצעת מחיר מסודרת. השאירו פרטים באתר או חייגו למומחים של חברת מגזל כדי לתאם פגישה ללא התייבות.

Copyright © 2024 magzal.co.il. All rights reserved.

https://www.magzal.co.il/%D7%9E%D7%94%2D%D7%90%D7%A4%D7%A9%D7%A8%2D%D7%9C%D7%A2%D7%A9%D7%95%D7%AA%2D%D7%A2%D7%9D%2D%D7%A8%D7%AA%D7%9B%D7%AA%25253F/cc-9-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp